Frequently Asked Questions


GElecek tarihli filmler için önerimiz : sinemada izleyin 🙂
Geçmiş tarihli filmler içinse bir çok yöntem mevcut zaten 😉

Kaldırılmasını talep edeceğiniz içerik için

  • Sitemizde mevcut olan adresi
  • Size ait olduğunu tescilleyen belge
  • irtibata geçebileceğimiz aktif E-posta

ile “admin@mesutates.com” adresine mail atmanız yeterli olacaktır.

Hiçbir ücret almadan tarafınıza ait olduğunu tescillediğiniz ürünü paylaşılmasını istediğiniz içerik ile birlikte gönderirseniz paylaşım yapılacaktır. Download linki direk link olmalıdır.

Warez içerik kaldırılması konusunda içeriğin tarafınıza ait olduğunu tescilleyen belge ek olarak “admin@mesutates.com” adresine veya İletişim Adresinden gönderilirse Paylaşıma ait link sitemizden silinecektir.

Kendinize ait bir scriptiniz var ise iletişim kısmından irtibata geçerek “*.zip” dosyası için indirme linki ile gönderirseniz sitede paylaşılacaktır.

iletişim kısmından bize yazmanız halinde film değerlendirilip diğer kullanıcılar ile paylaşılacaktır. Bu tarz paylaşımlarda aksi belirtilmedikçe Gönderen üye ismi paylaşılır.

Dizi önerilerinde dizi dili önemli sayılmadan Türkçe veya Türkçe altyazılı olduğu belirtilerek dizi önerisi yapılacaktır. Her bölüm Fragmanı değil Sezonların en iyi fragmanlarından derleme olarak tek başlık altında paylaşılacaktır.

PHP yada ASP kullanımı tamamamen tercih meselesidir. Kullanmış olduğunuz server buna bağlıdır. Linux(PHP) server ve Wİndows(ASP) server mevcuttur. Kullanacağınız script kendisine ait serverde çalışmaktadır.

İnternet üzerinde film izleyebileceğiniz bir çok site mevcut. Fakat biz film izleme sitesi değiliz bunun için sadece izlediğimiz veya izlemek istediğimiz gerçekten değerli filmleri paylaşarak Film Öneri modunda ilerlemekteyiz. bunun için izlemenizi istediğimiz filme ait imdb içeriği ve Youtube üzerinden Fragmanı mevcuttur.

Paylaşılan içerikler kesinlikle kendi serverimizde barınmamaktadır. Link internet üzerinde bulunmuş ve paylaşılmıştır. Bilgi ve deneyim amaçlı paylaşımlar olup deneme süresinden sonra Lisanslı sürüm kullanınız.